X
A A A A A
-A A A+

Realizētās programmas

Ārkārtas gadījumi
Pateicoties ziedotājiem, ir iespējams veidot uzkrājumu ārkārtas gadījumiem un operatīvi reaģēt, organizēt palīdzību pacientiem gadījumos, kad valsts atbalsts vai vecāku rocība neļauj to realizēt.
Lasīt vairāk
Pusaudžu resursu centrs
Latvijā pirmā sabiedrībā balstītā programma, kas sniedz kvalificētu atbalstu pusaudžiem ar datora, interneta, mobilo telefonu vai vielu atkarības risku.
Lasīt vairāk
Autisma kabinets
Autisma kabinets darbojas kā atvērta tipa kabinets Bērnu slimnīcas novietnē "Gaiļezers", kurā vecāki vai aprūpētāji, kuri audzina bērnu ar autiskā spektra traucējumu (AST), var saņemt bezmaksas psiholoģisko palīdzību.
Lasīt vairāk
Drošais apmetnis
Drošais apmetnis - īpaša aprūpes programma mūsu pašiem mazākajiem, priekšlaikus dzimušajiem bērniem.
Lasīt vairāk
Labestības diena
Katra "Labestības diena" mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem, kuriem ir nopietni veselības traucējumi.
Lasīt vairāk
Eņģeļi pār Latviju
Labdarības akcijā tiek vākti līdzekļi bērniem ar dažādām veselības problēmām, kuriem nepieciešams atbalsts veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai.
Lasīt vairāk
Hematoonkoloģijas nodaļai jaunas telpas
Sirsnīgs paldies visiem, kuri palīdzēja uzcelt jaunas, bērniem atbilstošas un pielāgotas Hematoonkoloģijas nodaļas telpas!
Lasīt vairāk