X
A A A A A
-A A A+

Labestības diena

Katra "Labestības diena" mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem, kuriem ir nopietni veselības traucējumi.

Akciju Labestības diena katru gadu pavasarī rīko LNT, Bērnu slimnīcas fonds un Rimi un Supernetto veikalu tīkls.

Labestības diena

Akcijas laikā ikvienam ir iespēja palīdzēt bērniem ar nopietniem veselības traucējumiem atgūt veselību un uzlabot dzīves kvalitāti. Akcijas ietvaros tiek rīkots labdarības koncerts LNT kanālā tiešraidē, kad bērniem nāk palīgā daudzi Latvijā iemīļoti mākslinieki un aicina arī citus iesaistīties.

Kopā 2016. un 2017. gadā akcijas laikā tika saziedoti 244 877,37 eiro! Tas deva iespēju palīdzēt 29 bērniem atgūt veselību un spēju pastāvīgi kustēties. Tāpat par saziedoto summu Bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezers radīts jauns rotaļu laukums bērniem ar kustību traucējumiem un pacientiem ar psihiskām saslimšanām, kā arī ir bijusi iespēja atjaunot Bērnu slimnīcas uzgaidāmās telpas un rotaļu istabas, padarot tās dzīvespriecīgas un mājīgākas. 

Labestības dienu varoņi, bērni, kuri jau mazotnē saskārušies ar nopietnām veselības problēmām, nelūdz, lai viņiem dzīvē viss tiktu uzdāvināts un visi viņu sapņi piepildīti. Viņi ir gatavi dzīvē visu sasniegt pašu spēkiem, tikai šobrīd viņiem nepieciešams mūsu atbalsts, pasniegta palīdzīga roka, lai uzlabotu savu veselību. Un mēs sirsnīgi pateicamies ikvienam, kurš ir atsaucies aicinājumam palīdzēt!”