X
A A A A A
-A A A+

Palīdzi piepildīt Bērnu slimnīcas Drosmes kastes!

0%
Pēdējās 30 dienās vietnē saziedots: 0 €


Drosmes kastēs gan Bērnu slimnīcas mazie, gan gandrīz jau pieaugušie pacienti rod papildus iedrošinājumu varonīgi izturēt nepieciešamās procedūras, kā arī jaukus pārsteigumus, ja kādus īpašus svētkus nākas pavadīt slimnīcas telpās!

Ziedot

Neatkarīgi no tā, vai bērni pie mums ierodas uz vienu vizīti vai pavada te ilgāku laiku, vai tas ir mazs ķipars vai gandrīz pieaugušais, viņi visi ir vislielākie drosminieki un visīstākie supervaroņi. Par katru drosmīgi izturētu izmeklējumu viņi ir pelnījuši mazu apbalvojumu, ko var sniegt iespēja ienirt Drosmes kastē un izvēlēties sev vistuvāko balvu par varonību, kaut uz mirkli aizmirstot sāpes, bailes un bažas.

Bet dažkārt drosme ir ne tikai izturēt procedūru, bet gluži vienkārši būt prom no mājām, īpaši, ja šī būšana prom sakrīt ar kādu īpašu dzīves notikumu– dzimšanas vai vārda dienu, Ziemassvētkiem un citiem svētkiem. Arī šajās reizēs mēs gribam lutināt un vēl īpašāk parūpēties par mūsu pacientiem, arī slimnīcas vārdā sveicot svētkos.

Lai mūsu "vissezonas Ziemassvētku vecīša maiss" vienmēr būtu pilns ar visiem vecumiem un situācijām atbilstošām dāvanām un drosmes apliecinājumiem, aicinām ziedot mūsu īpašajai dāvanu programmai, kas palīdzēs mums vienmēr būt gataviem sveikt, apbalvot un priecēt mūsu varonīgās sirsniņas.

  

Lai uzzinātu vairāk par Drosmes kastēm, ieskaties Bērnu slimnīcas mājaslapā vai sazinies ar BKUS Pacientu pieredzes projektu koordinatori Beāti Bikovu - beate.bikova@bkus.lv, tel. 26436711

Ja interesējies par iespējām ziedot mantiņas, ar kurām piepildīt Drosmes kastes, vispirms ieskaties ŠEIT