X
A A A A A
-A A A+

Drošais apmetnis

0%
Pēdējās 30 dienās vietnē saziedots: 0 €


Ziedot

Kad ilgi gaidītais mazulis dzimst priekšlaikus, tas ir milzīgs pārdzīvojums un satraukums vecākiem. Gadījumos, kad bērna veselība ir apdraudēta, mazulis ar mammu no dzemdību nama dodas nevis mājās, bet uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu. Bērniņš ir ļoti trausls un saudzējams. Māmiņai savukārt visa sava enerģija un spēki ir jāvelta mazulim un labām domām.

Bērnu slimnīcas kolēģi ikdienā saskaras ar to, ka ne visām māmiņām ir pietiekami finanšu līdzekļi, lai spētu segt neplānotās izmaksas. Slimnīcā nonāk arī jaundzimušie, kuru vecāki ir trūcīgi. Tāpēc pirmās nepieciešamības atbalsts tiek nodrošināts ar Bērnu slimnīcas fonda atbalstu.

Lai mēs varētu atbalstīt šīs ģimenes un mazuļus, esam attīstījuši programmu “Drošais apmetnis” ar Sociālā atbalsta programmu - Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas vecākiem!

Programmas ietvaros katru gadu plānojam sniegt atbalstu 36 māmiņām bez ienākumiem, kuru mazuļi atrodas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā, rēķinot vidējo uzturēšanās laiku, kas ir, sākot no divām nedēļām līdz vienam mēnesim.

Atbalsts sevī ietver:

  1. Bērna pirmās nepieciešamības preces (pamperi, bērnu ziepes, piena maisījums, pudelītes, dvielis),
  2. Higiēnas preces mammai (mazgāšanās līdzekļi, higiēnas priekšmeti, dvieļi),
  3. Ēdināšanas izmaksu apmaksu nodaļā trūcīgajiem vecākiem.

Vidējās izmaksas uz vienu māmiņu un mazuli ir 207 eiro.