X
A A A A A
-A A A+

Dāvā otru dzīvību

0%
Pēdējās 30 dienās vietnē saziedots: 0 €


Atbalsts uzkrājumu veidošanai ārkārtas gadījumiem, kad nepieciešama orgānu transplantācija.

Ziedot

“Otrās elpas”, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu slimnīcas fonda Orgānu donoru programma “Dāvā otru dzīvību” izveidota ar mērķi veidot ārkārtas uzkrājumus, ko izmantot, lai segtu izdevumus, kas ģimenei rodas, ja mazajam pacientam nepieciešams saņemt medicīnisko palīdzību ārpus Latvijas robežām.

Katru gadu ir vairāki bērni, kuriem nepieciešama steidzama ārstniecība ārpus Latvijas robežām. Šādās situācijās BKUS ārsti sazinās ar saviem ārvalstu kolēģiem un organizē bērna ārstniecību, ko apmaksā valsts, savukārt BSF uzņemas rūpes par bērna un vecāku transportēšanu un uzturēšanos, jo daudzu vecāku rocība to neļauj, turklāt nav laika uzsākt līdzekļus vākšanu.

Gadījumos, kad nepieciešama sadarbība ar ārvalstu klīnikām un palīdzības saņemšanai visbiežāk ir vien pāris stundu laika, mazo pacientu ārstniecības izmaksas sedz valsts, taču ceļa un uzturēšanās izmaksas, kā arī specifisku izmeklējumu apmaksa paliek vecāku ziņā.

Tādējādi Orgānu donoru programma nodrošina iespēju apmaksāt visus nepieciešamos izdevumus, kas nav saistīti ar bērnu tiešajiem ārstēšanās izdevumiem. Tāpat tā ir iespēja organizēt palīdzību nekavējoties un dot iespēju bērniem dzīvot!

Dzīvības cenai nekad nevajadzētu būt mērāmai naudā vai tās trūkumā!