X
A A A A A
-A A A+

Ārkārtas gadījumi

0%
Pēdējās 30 dienās vietnē saziedots: 0 €


Ārstēšanās gaitā nereti rodas saasinājumi vai ārkārtas situācijas, kurās jāreaģē ļoti operatīvi, nodrošinot bērnam iespēju nokļūt saslimšanai vispiemērotākajā Eiropas klīnikā.

Ziedot

Situācijas, kad bērna dzīvības glābšanai vai veselības stāvokļa uzlabošanai nepieciešams saņemt palīdzību ārpus Latvijas, Bērnu slimnīcas ārsti sazinās ar saviem ārvalstu kolēģiem un organizē bērna ārstniecības procesu, savukārt Bērnu slimnīcas fonds uzņemas rūpes par bērna un viena no vecākiem, kā arī atsevišķos gadījumos donora transportēšanu un uzturēšanos konkrētajā klīnikā. Fonds sedz arī visus nepieciešamos izdevumus, kas nav saistīti ar tiešajiem ārstēšanās izdevumiem, proti, pārlidojumus uz ārvalstu klīnikām, uzturēšanos blakus bērnam (nakšņošanas izdevumus), analīžu veikšanu (diagnostika), kurjerpasta apmaksu analīžu nogādāšanai ārvalstu laboratorijā utml. Tikai veidojot uzkrājumu ārkārtas gadījumiem, ir iespējams operatīvi reaģēt un organizēt palīdzību pacientiem šādos un līdzīgos gadījumos, kad valsts atbalsts vai vecāku rocība neļauj to realizēt.

Brīdī, kad bērnam diagnosticē retu vai ļoti komplicētu saslimšanu, vecākiem ir milzīgs pārdzīvojums un neziņa par to, kas ar bērnu notiks tālāk. Kad ārsts paziņo, ka ir iespēja bērnam palīdzēt ārpus Latvijas, vecākiem prieks mijas ar uztraukumu par to, kā bērnu turp nogādāt, cik tas izmaksās un vai būs kāds, kas palīdz. Veidojot uzkrājumu ārkārtas gadījumiem, par pamatu bijusi smaga un traģiska pieredze, ka dažkārt var nebūt laika, lai naudiņu bērnam savāktu, jo jādodas pēc palīdzības ir uzreiz. Tāpēc tagad ikviens vecāks var rēķināties, ka palīdzība būs īstajā brīdī, jo daudzi cilvēki ir ziedojuši un turpina ziedot, lai izdotos glābt bērnu dzīvības un nodrošināt nepieciešamo palīdzību!

Plašāk informācija par sniegto palīdzību atrodama šeit.