X
A A A A A
-A A A+

Pasākumu rīkošana

Mazie pacienti ļoti gaida svētkus un notikumus, kas viņiem ļauj vienkārši priecāties un interesanti pavadīt laiku, aizmirstot, ka varbūt blakus ir statīvs ar sistēmu vai no rīta bijusi kāda nepatīkama procedūra. Mēs ticam, ka prieks un pozitīvas emocijas palīdz veseļoties!

  • 2010. gadā tika uzsākta tradīcija, kad Bērnu slimnīcā tiek rīkots Vispārējo skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncerts, kurā piedalās vairāk nekā 100 mazu dejotāju un dziedātāju, kuri kopā ar Anci Krauzi, Renāru Kauperu, Kārli Lāci un svētku virsdiriģentu Romānu Vanagu izpilda spilgtākās dziesmas un dejas no svētku repertuāra! Bērnu slimnīcas fonds kopā ar lieliem un maziem dziedātājiem un dejotājiem svētkus ved uz Bērnu slimnīcu, lai arī mazajiem pacientiem būtu iespēja piedalīties svētkos. Skatītāju rindās ir arī mazie dziedātāji un dejotāji, kuri ir cītīgi gatavojušies, bet, ļoti iespējams, šogad tomēr nevarēs piedalīties svētkos, jo tieši šajā laikā ir jāārstējas slimnīcā. Šajos svētkos visiem ir iespējams sēdēt pirmajā rindā, dziedāt līdzi un skatīties deju priekšnesumus, kā arī saņemt iemīļoto mūziķu autogrāfus. Bērnu slimnīcas pacienti, savukārt, parūpējas par pateicības zīmējumiem, kuros attēloti Renārs Kaupers, Ance Krauze, Kārlis Lācis un Romāns Vanags. Saņemot savus portretus, bija ovācijas un prieks, bet visiem pacientiem tika vēlēts jo ātrāk veseļoties un piebiedroties saviem deju un koru kolektīviem!
  • Jau vairāku gadu garumā AS Aldaris Brīnumu gaidīšanas laikā dāvā Ziemasvētku vecīša un Rūķa-muzikanta ciemošanos Bērnu slimnīcā un gardu, saldu dāvaniņu ikvienam mazajam pacientam abās BKUS novietnēs - Juglā Gaiļezerā un Vienības gatvē - kopā 600 dāvanu! Paldies jums par svētkiem!

  • Mūsu uzticamais draugs Sixt Latvia reiz sagādātajiem pārsteigumu Hematoonkoloģijas nodaļā, sarīkojot mazajiem pacientiem neaizmirstamu satikšanos ar burvju mākslinieku, baloniem un kādu no pasaku tēliem, turklāt vēl atvedot gardu cienastu.

 

Atpakaļ