X
A A A A A
-A A A+

Labdarības akciju rīkošana

Daudziem uzņēmumiem un līdzcilvēkiem par tradīciju kļuvusi dažādu labdarības akciju organizēšana ar mērķi atbalstīt Bērnu slimnīcu vai kādu no Bērnu slimnīcas fonda realizētajām atbalsta programmām.

  • Labdarības akcijas Riepas ar sirdi ietvaros jau vairāk nekā 5 gadus Pirelli Key Point centri ziedo Bērnu slimnīcai noteiktu summu no katra pārdotā vasaras riepu komplekta. Akcijā var piedalīties arī autovadītāji, ziedojot Pirelli Key Point izvietotajās ziedojumu kastītēs. 6 gadu laikā ir saziedoti vairāk nekā 60 000 eiro!
  • Dr.Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centrs reiz rīkoja ziedojumu vākšanas akciju, lai iegādātos Bērnu slimnīcas Acu slimību klīnikas mazo pacientu ārstniecībai tik nepieciešamo Rokas biomikroskopu. Biomikroskops ievērojami atvieglo redzes diagnostiku zīdaiņiem un maziem bērniem, ļaujot veikt izmeklējumu bez vispārējās narkozes.
  • Jau 6 gadus Ziemassvētku priekšvakarā Pirmais Baltijas kanāls aicina piedalīties labdarības akcijā Labsirdības eglīte, kuras ietvaros ar televīzijas skatītāju palīdzību tiek gatavotas dāvanas Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem, aicinot skatītājus nest dāvanas uz Modes un izklaides centra Rīga Plaza informācijas punktu. 
  • Uzņēmums Pārdošanas skola rīkoja labdarības akciju Mūsu sirsniņām, piesaistot līdzekļus mazo sirsniņu veselībai. Mūsu sirds ir orgāns, kura veselība nosaka mūsu dzīves kvalitāti un spēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Reizumis gadās, ka smagas sirds saslimšanas skar arī pavisam vēl nesen pasaulē ienākušos mazos cilvēkus. Veseļoties un izveseļoties palīdz gan augsti profesionāls medicīniskās aprūpes personāls - ar savām zināšanām un attieksmi, gan mūsdienīgas medicīnas iekārtas un apīkojums. 
  • 2013. gada nogalē Latvijas Komercbanku asociācija aicināja iedzīvotājus sagatavoties eiro ieviešanai, ziedojot krājkasēs iekrātos santīmus Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Lielajā ziedojumu lādē Bērnu slimnīcai saziedotas monētas 1480,32 latu jeb 2106,31 eiro vērtībā. To kopējais svars ir teju 134 kilogrami un monētu saskaitīšanai tam paredzētajā iekārtā bija nepieciešama pusotra stunda. 
  • Galactico tirdzniecības centros Rīgā – Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole tiek īstenots īpašs kopprojekts – labdarības siena Palīdzēsim kopā! Šo ilgtermiņa sociālās atbildības programmu īsteno Linstow Center Management centrs, kas ir lepni, ka var būt tās īstenotāji un iesaistīt vairāk nekā 50 miljonus tirdzniecības centru apmeklētāju, dodot tiem iespēju ne tikai iepirkties, bet arī sniegt atbalstu tiem, kuriem tas ir īpaši nepieciešams. Projekta ietvaros ikvienam ir iespēja ziedot arī Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem!

  • Labdarības akcija No sirds sirdij tiek organizēta jau 4 gadus pēc kārtas modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Projekta laikā apmaiņā par ziedojumiem varēja iegūt īpaši šai akcijai izgatavotus suvenīrus – rotas, atklātnes, gleznas, adījumus, u.c. Ir ārkārtīgi aizkustinoši un milzīgs prieks, ka cilvēki paši uzņemas iniciatīvu, rīko pasākumus un nāk palīgā, lai atbalstītu Bērnu slimnīcu un iepriecinātu mazos pacientus, kuriem šobrīd jāpavada laiks slimnīcā. Piemēram, vienu gadu akcijas No sirds uz sirdij laikā tika savākti gandrīz 8000 EUR, kas jau ir izlietoti Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Akcijas organizētāja Jeļena Tonova ir pārliecināta, ka svarīgākais nav summa, kas tiks savākta, bet nozīmīgi ir iesaistīt bērnus, jauniešus un vecāko paaudzi šādās atbalsta akcijās kādai sabiedrības daļai, kam nepieciešama palīdzība – šajā gadījumā – bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām. 
Atpakaļ