X
A A A A A
-A A A+

Izsoļu rīkošana

Izsoles rīkošana uzņēmuma ietvaros, kur darbinieki izsola pašu darinātas lietas vai iespēju noskūt veselu gadu audzētu bārdu. Kapēc ne? Labi darbi var notikt jebkuros apstākļos, tai skaitā jautros un izklaidējošos pasākumos, kad pašiem ir prieks un vienlaikus paveikts kas vērtīgs!

  • Ziemassvētku laikā sirsnīgie Lattelecom darbinieki sarīkoja labdarības tirdziņu uzņēmuma iekšienē, izsolot pašu darinātas lietas, lai atbalstītu Bērnu slimnīcu. Pēc šīs izsoles paši darbinieki mūs apciemoja, lai nodotu ziedojumu. Cik ļoti jauki bija satikt brīnišķīgos uzņēmuma pārstāvjus, kuru acīs bija redzams arī visu pārējo kolēģu prieks un mīlestība, ar kuru viņi šajā aizņemtajā laikā bija paspējuši radoši darboties, lai iepriecinātu un atbalstītu Bērnu slimnīcas mazos pacientus! 
  • Uzņēmuma DOJUS Latvija darbinieki Jaunā gada svinēšanas ballē veica aizraujošu izsoli darbinieku vidū, kā rezultātā saziedoja 1094 EUR Bērnu slimnīcas fonda ārkārtas gadījumiem. Uz Jaunā gada svinēšanas balli katram, kas vēlējās piedalīties labdarības akcijā, bija jāpiedāvā savs izsolāmais produkts vai pakalpojums, ko bija iespēja iegādāties kolēģiem balles laikā. Uzņēmuma vadītājs atzina, ka bijis patiesi priecīgs par lielo darbinieku atsaucību un plašo preču un pakalpojumu piedāvājuma klāstu. Izsolāmās lietas bija ļoti dažādas no praktiskām un gardām lietām, līdz izklaides braucieniem ar sporta auto un savas gadu audzētās bārdas nogriešanas izsolīšana!
  • Kāda gada nogalē Bērnu slimnīcā ieradās enerģijas un labestības pilna jauna sieviete, piedāvājot realizēt projektu Bērnu dzīvībai un nākotnei, kura ietvaros tika rīkota izsole, izsolot 20 Latvijā populāru cilvēku piedāvātos mākslas darbus. Visi uzrunātie cilvēki bija ļoti atsaucīgi - gan sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri ziedoja savus darbus, dažādus priekšmetus un pat ģimenes relikvijas, lai tās varētu iegādāties izsolē, gan cilvēki, kuri tika aicināti uz izsoli un ziedoja! Rezultātā sarūpētā iekārta, veikusi garu un ilgu ceļu no ASV, ir nodaļā un ar to strādā nodaļas ārsti, apsekojot mazos pacientus! Liels jo liels paldies idejas autorei un realizētājai - Inesei Lukaševskai!  
  • Aktīvas, atraktīvas un pozitīvas meitenes saorganizēja labdarības izsoli Ir labi būt labam!. Izsolē bija iespējams iegādāties ar profesionālu pieeju un gaišām domām radītus apgleznotus legingus. Iegūtie līdzekļi tika ziedoti projektam Braucam mājās!, kas ļauj mazajiem onkoloģijas pacientiem starp terapiju kursiem pabūt starp mīļajiem, vietā, kur pat sienas ārstē - mājās! Akcijas ietvaros tika izsolīti visi 13 legingi. Sirsnīgs jo sirsnīgs paldies jums, meitenes!
Atpakaļ