X
A A A A A
-A A A+

Reinis

Reinis ir tuvāk savam sapnim par basketbolu, jo varēs saņemt nepieciešamo kāju pēdu operāciju!

Reinim ir 13 gadi un viņš mācās 7. klasē. Viņa aizraušanās ir peldēšana un ģitārspēle, bet, kad Reinis izaugs liels, viņš vēlas kļūt par programmētāju. Puikas lielais sapnis ir spēlēt basketbolu un aizceļot uz Ameriku. Reinis zina, ka, lai piepildītu savus sapņus, viņam ir jāstrādā īpaši daudz.

Reinis piedzima pavisam maziņš un svēra vien 2 kg. Gāja laiks, Reinis paaugās, bet staigāt nesāka. Un tā pa īstam, patstāvīgi, to nespēj vēl aizvien. Reinim ir bērnu cerebrālā trieka. Nervi, kas atbildīgi par staigāšanu, Reinim ir bojāti. Ar operācijas, fizioterapiju, vingrošanas, masāžu, vecāku un dakteru neatlaidīgu darbu, Reinim ir izdevies jau nostāties pašam uz savām kājām, taču zēna ķermenis aug un kāju pēdu deformācija un nestabilās potītes neļauj Reinim staigāt patstāvīgi.

Lai kaut soli pietuvotos saviem mērķiem uz pilnvērtīgu dzīvi, Reinim bija nepieciešama kāju pēdu operācija. Reinis ir neatlaidīgs un ļoti centīgs, taču bez līdzcilvēku atbalsta ģimene šobrīd nespēj iztikt.

Reiņa tētis ir ugunsdzēsējs - šoferis, bet mammai izdodas lieliski saldie ēdieni un kanēļmaizītes, kuras ir Reiņa mīļākais ēdiens. Reinis ļoti lepojas ar savu ģimeni, un vecākiem viņš ir apsolījis, kad atveseļosies, tad visi sakrās naudiņu, lai dotos kopīgā ceļojumā.

Sirsnīgs paldies, ka palīdzējāt un ziedojāt akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros, lai Reinis varētu tuvoties savam sapnim un doties uz operāciju Vācijā, kur tiks veikta sarežģīta pēdu operācija!