X
A A A A A
-A A A+

Artūrs

Artūrs (7 gadi) ir viens no šī gada akcijas Labestības Dienas vēstnešiem. Pateicoties ziedotājiem, Artūrs cītīgi apmeklē nodarbības 2 reizes nedēļā.

Artūrs ir ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs bērns. Zēna ģimene dzīvo Bauskā un puisītis apmeklē specializēto bērnudārzu. Artūram ir autiska spektra traucējumi.

Kā saka mamma – rezultāti ir acīmredzami. Artūrs vairāk komunicē, mēģina izteikt vēlmes, pagaidām vēl ne vienmēr saprotami priekš apkārtējiem, bet tas jau ir milzīgs solis uz priekšu! Puika arī biežāk sācis spēlēties ar citiem bērniem.
Artūram ir gandrīz izzudušas kliegšanas lēkmes, jo viņš ir spējīgs savaldīties un izprast situāciju. Runājot Artūrs mēģina likt kopā jau divus vārdus un pamazām arī sāk mācīties lasīt!
Nedēļu Artūrs noslēdz ar izklaides centra “Bossiks” apmeklējumu – tas viņam ļoti patīk!

Pateicoties ziedotājiem, 2019. gadā Bērnu slimnīcas fonds ir spējis nodrošināt atbalstu nu jau 100 bērniem ar autiska spektra traucējumiem.
Šogad lūgumu pēc atbalsta skaits ir būtiski pieaudzis - to ir pat 2,5 reizes vairāk nekā 2018. gadā. Bērnu un viņu ģimeņu vārdā sakām sirsnīgu paldies ziedotājiem par atbalstu!