X
A A A A A
-A A A+

Top Dārza svētki Bērnu slimnīcā 2023

Ik gadu reizē ar vasaras startu Bērnu klīniskā universitātes slimnīca norisinās īpašs pasākums. Tie ir Dārza Svētki mazajiem pacientiem, viņu ģimenēm un aprūpes personālam.

Jūnijs tiek gaidīts kā vasaras un skolēnu brīvlaika sākums, bet, vai zināji, ka 1. jūnijā tiek atzīmēta arī Starptautiskā Bērnu tiesību aizsardzības diena? Ik gadu reizē ar vasaras startu Bērnu klīniskā universitātes slimnīca norisinās īpašs pasākums. Tie ir Dārza Svētki mazajiem pacientiem, viņu ģimenēm un aprūpes personālam.

Šī svētku diena sniedz iespēju pabūt kopā ar saviem tuviniekiem un radīt prieku, kad tas ir nepieciešams visvairāk - arī esot ārstēšanās procesā var piedzīvot pozitīvas sajūtas, pabūt kopā ar mīļajiem un uz brīdi aizmirst raizes, kas slimnīcā neizbēgami piemeklē kā pacientus, tā arī viņu ģimenes.

Iemīļotā tradīcija nebūtu iespējama bez partneru atbalsta. Paldies mūsu draugiem Maxima un Sabiedrības integrācijas fonda, kā arī ikvienam restorānam, ēdinātājam un mājražotājam, kas ar savu labo gribu rada prieku visā BKUS!

Pasākumu “Starptautiskā Bērnu tiesību aizsardzības diena bērniem ar ģimenēm Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pasākuma saturu atbild Bērnu slimnīcas fonds.

Projekta īstenošanas laiks: 2023. gada 24. aprīlis - 2023. gada 19. jūnijs.

Atpakaļ