X
A A A A A
-A A A+

Akcija "Eņģeļi pār Latviju" aicina palīdzēt 176 bērniem!

Šodien, 25. novembrī, TV3 Group sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu uzsāk sirsnīgāko labdarības akciju “Eņģeļi pār Latviju”, aicinot radīt Ziemassvētku brīnumu 176 bērniem visā Latvijā, kuru atbalstam kopā nepieciešami 373 217,32 eiro. Akcijas galvenie atbalstītāji - veikalu tīkls “Rimi” un tirdzniecības centrs “Alfa”.

“Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau četrpadsmito gadu un šogad aicina palīdzēt sešiem akcijas vēstnešiem – Martai (2), Kristenai (5), Kristai (8), Viktorijai (14), Anetei (10), Kristīnei Odrijai (5) un vēl 170 bērniem visā Latvijā, kuri visvairāk par visu vēlas izbaudīt katru jaunu dienu, piepildīt sapņus un pats svarīgākais – būt laimīgi un veseli. Lai palīdzētu dāvāt bērniem brīnumu, kas ir patiesi svarīgs, kopumā nepieciešami 373 217,32 eiro.

“Pagājušā gada ziedojums ir palīdzējis jau 338 bērniem un tuvākā mēneša laikā palīdzību saņems vēl 25 bērni. Skatoties uz šiem skaitļiem, liekas neticami, ka tik daudzi bērni visdažādākajos vecumos un no visas Latvijas ir varējuši uzlabot veselību un justies labāk, pateicoties cilvēku atsaucībai. Te var redzēt gan katra ziedotā eiro milzīgo vērtību, gan to, kādu rezultātu varam sasniegt, ja spējam apvienot spēkus vienam kopīgam mērķim. Šogad palīdzību gaida 176 bērni un mums ir 6 brīnišķīgas meitenes - akcijas vēstneses, caur kuru stāstiem varēsim iepazīt ne tikai viņas, bet arī ieraudzīt, cik ļoti mūsu atbalsts nepieciešams vēl daudziem bērniem Latvijā. No sirds aicinu iesaistīties un arī šogad kopā paveikt bezgala vērtīgu un labu darbu,” ziedot bērniem aicina Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām, kuru ārstēšanai pietrūkst valsts finansējuma. Šī gada akcijā uz palīdzīgu roku cer bērni ar autiskā spektra traucējumiem, kustību traucējumiem, kā arī bērni, kam nepieciešama palīdzība ārkārtas gadījumos un slimnīcas vajadzības gadījumos (neiroloģija).

“Ir patiess prieks apzināties, ka jau daudzu gadu garumā mums ir izdevies dāvāt Ziemassvētku brīnumu bērniem, kam tas patiesi nepieciešams. Akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros saziedotie līdzekļi palīdz uzlabot pasauli un veicināt pozitīvas pārmaiņas. Ziemassvētki ir laiks, kad sniegt izpalīdzīgu roku, kļūstot par īstu sargeņģeli. Apvienosim savus spēkus, lai dāvātu svarīgo!” aicina TV3 Group vadītājs Latvijā Mindaugas Rakauskas.   

Labdarības akcijas ietvaros no 13. līdz 19. decembrim darbosies zvanu centrs, kur pulcēsies Latvijā mīlētas un cienītas personības, ar kurām būs iespēja aprunāties un sarunas laikā ziedot kādam no 176 bērniem, savukārt 19. decembrī plkst.  20:00 kanālā TV3, portālā skaties.lv, TV3 Play un nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājus sagaida akcijas īpašais Ziemassvētku koncerts.

Ziedot aicinām līdz 2022. gada 31. janvārim:

•       Mājaslapā www.engeliparlatviju.lv;

•       Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā www.bsf.lv;

•       Iegādājoties piegādātāju akcijas preces Rimi veikalos no 25. novembra līdz 3. janvārim;

•       Ziedojot ziedojumu kastītēs Rimi veikalos;

•       Ziedojot Rimi e-veikalā www.rimi.lv;

•       Ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājaslapā www.mansrimi.lv;

•       Zvanot pa tālruni 90006869 (maksa par zvanu 4,27 eiro (iesk. PVN)).

 

 

Palīdzi bērniem sagaidīt īstu Ziemassvētku brīnumu! Dāvini to, kas patiesi svarīgs!

Atpakaļ