X
A A A A A
-A A A+

LPB BANK sniedz atbalstu bērnu klīniskās universitātes slimnīcas attīstībai!

LPB Bank sniedz atbalstu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) attīstībai, ziedojot līdzekļus Māsu darba staciju iegādei. Slimnīca iegūs divas Māsu darba stacijas, kas atvieglos medicīnisko manipulāciju nodrošinājumu pie mazo pacientu gultām.

Turpinot pirms pieciem gadiem iesākto tradīciju, arī šogad LPB Bank sadarbojas ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF), lai veicinātu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pakalpojumu kvalitāti. Lai uzlabotu bērnu aprūpi, BKUS operāciju zālēs un atmodinātavās bija nepieciešamas Māsu darba stacijas, kas atvieglotu medicīnisko manipulāciju nodrošinājumu pie mazo pacientu gultām. Anestēzijas nodrošināšana bērniem no dzimšanas līdz pilngadībai ir milzīgs izaicinājums. Lai šis process būtu pēc iespējas drošāks - ir svarīgi visās vietās, kurās tiek veiktas manipulācijas ar anestēziju, izmantot pilnīgi vienādu aprīkojumu, lai standartizētu procesus un tādējādi nepieļautu kļūdas, meklējot nepieciešamos piederumus. Šim nolūkam ļoti svarīgi ir viegli pārvietojami, dezinficējami un ietilpīgi galdiņi jeb tā saucamās Māsu darba stacijas, jo to tehniskās īpašības ir ļoti ērtas un neaizstājamas slimnīcas saspringtajā ritmā. Visas stacijas ierīces un komponenti ir viegli sasniedzami un ļauj komfortabli strādāt, koncentrējoties darbam ar mazo pacientu.

Medicīniskā aprīkojuma jautājums veselības aprūpes sistēmā vienmēr bija un paliek aktuāls. Ne vienmēr pietiek valsts resursu visu nepieciešamo palīglīdzekļu iegādei, tāpēc mēs esam ļoti gandarīti, ka varējām sniegt atbalstu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai. Aicinām atbildīgi skatīties nākotnē un iespēju robežās atbalstīt tos, kuriem tik ļoti vajadzīga palīdzība un uzmanība,” uzsver LPB Bank valdes priekšsēdētājs Robert Christian Schoepf.

Ir ļoti svarīgi, ka Bērnu slimnīcai ir draugi, uz kuriem var paļauties un kuri atbalstu sniedz daudzu gadu garumā. Pateicoties LPB Bank ziedojumiem, esam varējuši būtiski uzlabot ārstniecības kvalitāti slimnīcā, sarūpējot dažāda veida aprīkojumu. Arī jaunais ieguvums – Māsu mobilās stacijas - ir svarīgs atbalsts ne tikai māsām, bet arī vērtīgs ieguldījums Bērnu slimnīcas attīstībā. Sirsnīgs paldies LPB Bank par piecos gados kopā paveikto!”, pateicību pauda Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Atpakaļ