X
A A A A A
-A A A+

Noslēgusies gada sirsnīgākā kampaņa “Eņģeļi pār Latviju”, saziedojot pēdējo gadu laikā lielāko ziedojuma summu - 275 411,80 eiro

Ir noslēgusies gada sirsnīgākā kampaņa “Eņģeļi pār Latviju”, sasniedzot pēdējo gadu laikā iespaidīgāko ziedojuma apjomu – 275 411,80 eiro, kas nodrošinās ārstēšanās iespējas 137 bērniem visā Latvijā ar visdažādākajām veselības problēmām, kuru starpā gandrīz trešdaļa paredz palīdzību bērniem ar autiska spektra traucējumiem.

Gada sirsnīgākā kampaņa “Eņģeļi pār Latviju” šogad norisinājās jau 11. reizi, kas kopā ar atbalstītājiem – veikalu tīklu Rimi Latvia un Bērnu Slimnīcas Fondu aicināja palīdzēt 137 smagi slimiem bērniem, nodrošinot terapijas, medikamentus, palīglīdzekļus, kā arī inovatīvo ārstniecību un palīdzību ārkārtas gadījumos.  Akcija noslēdzās 31. janvārī, kuras ietvaros ir izdevies saziedot 275 411,80 eiro, kas ir iespaidīgākais ziedojums kampaņas pēdējo 4 gadu laikā un tas spēs palīdzēt 137 bērniem.

 “Esam ļoti aizkustināti un pateicīgi visiem, kuri atsaucās un nāca palīgā, lai mēs varētu nodrošināt palīdzību visiem bērniem, kuri bija vērsušies pie mums pēc atbalsta! Bērnu vecāki seko līdzi akcijas rezultātiem, un šobrīd Latvijā ir 137 priecīgas un laimīgas ģimenes, jo viņi zina, ka arī viņu bērnam šogad nepieciešamā palīdzība veselības uzlabošanai būs! Sirsnīgs paldies akcijas veidotājiem un atbalstītājiem – LNT un Rimi Latvia, kuri gadu no gada ar sirsnību un entuziasmu organizē gan akciju, gan svētku koncertu, ieguldot milzīgu darbu! Gan ziedotāji, gan akcijas veidotāji un atbalstītāji, gan bērni un viņu ģimenes, gan ārsti – brīnišķīgi, ka mēs viens otram esam un spējam palīdzēt brīžos, kad tas nepieciešams visvairāk!”, prieku un pateicību pauda Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Vēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselībai un rūpēm par to, kopīgi ar akcijas atbalstītājiem - Bērnu Slimnīcas fondu, Rimi Latvia un Dinamo Rīga tika iedegta svētku egle pie Arēna Rīga, kā arī aizvadīta Dinamo Rīga labdarības spēle, kuras laikā bija iespējams ziedot Arēna Rīga izvietotajās ziedojumu kastītēs un piedalīties labdarības loterijā.

Pirmo reizi akcijas vēsturē - ienākumi, kas tika iegūti no vērienīgākā šova Latvijā “X Faktors” fināla balsojuma, tika ziedoti kampaņai “Eņģeļi pār Latviju”. Savukārt akcijas Ziemassvētku koncertā tika paziņota līdz 23. decembrim saņemto ziedojumu summa, kas sasniedza 203 2018 eiro un bija viena no līdz šim lielākajām. Koncerta laikā, akcijas atbalstītājs veikalu tīkls “Rimi Latvija” pārsteidza ar iespaidīgu ziedojumu - 20 000 eiro. Noslēdzoties akcijai – kopējā summa, kas tika saņemta no veikalu tīkla Rimi Latvia, ir  70 965  eiro.

“Šogad bērniņu, kuriem nepieciešams līdzcilvēku atbalsts bija vairāk kā citus gadus, un katrs dzīves stāsts bija īpašs, tāpat arī nepieciešamais atbalsts, kas jārod, lai Bērnu slimnīcas pacienti tiktu pie svarīgākā, kas nepieciešams – veselības. Tāpēc arī Rimi šogad piedalījās ar savu artavu – 20 tūkstošiem eiro, lai palīdzētu tiem, kam visvairāk tas nepieciešams,” saka Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Februāri jau ir uzsākta atbalsta sniegšana 43 pacientiem ar autiska spektra traucējumiem. Kopumā par akcijas laikā saziedotajiem līdzekļiem palīdzību saņems 137 bērni, nodrošinot:

  • terapijas 48 pacientiem ar autiska spektra traucējumiem;
  • medikamentus 30 psihiatrijas pacientiem;
  • 25 pacientiem palīglīdzekļus, aparatūru;
  • 34 pacientiem palīdzību ārkārtas gadījumos un inovatīvu ārstniecību.

Kanāls LNT, veikalu tīkls RIMI Latvia, Bērnu Slimnīcas Fonds un Dinamo Rīga izsaka pateicību līdzcilvēkam, sabiedrības atbalstam un katram ziedotājam, kas dāvināja to, kas ir patiesi svarīgs – veselību un iespēju būt laimīgam!

Atpakaļ