X
A A A A A
-A A A+

Sākas LNT gada sirsnīgākā labdarības akcija “Eņģeli pār Latviju”

Šodien, 23. novembrī sākas LNT un sadarbības partneru sirsnīgākā labdarības akcija „Eņģeļi pār Latviju”. Kampaņa aicinās sniegt palīdzību smagi slimiem bērniem, dāvinot to, kas patiesi svarīgs - iespēju būt veselam. Ar svinīgu labdarības koncertu akcija noslēgsies 23. decembrī.  

Kampaņas ietvaros aicinām iedzīvotājus kļūt par bērnu sargeņģeļiem, veicot ziedojumu, un tādējādi dāvināt to, kas patiesi svarīgs – iespēju būt veselam un laimīgam. Par labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” mērķi stāsta “Bērnu Slimnīcas fonda” vadītāja Liene Dambiņa: “Tas ir milzīgs atbalsts daudziem bērniem un viņu ģimenēm Latvijā. Vienlaikus tā ir kļuvusi par sirsnīgu Ziemassvētku laika tradīciju, kad tik daudzi nāk palīgā un iesaistās, lai bērniem būtu iespēja uzlabot veselību, dzīvot pilnvērtīgi un būt laimīgiem.”

    Pērnā gada labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” norisinājās no 14. novembra līdz 28. februārim, kuras laikā tika saziedoti 249            695.56 EUR, kas pārspēja iepriekšējā gada kopējā ziedojuma summu. Jau šobrīd palīdzību ir saņēmuši 126 bērni un līdz gada           beigām palīdzību saņems vēl vairāki bērni. Vislielākais atbalsts tika sniegts bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, apmaksājot       nepieciešamo terapiju un diagnostiku 58 bērniem.

“Bērnu Slimnīcas fonda” vadītāja Liene Dambiņa: “Ir liels prieks un gandarījums redzēt, kā vēl pavisam mazi bērni, par kuriem pēc diagnozes noteikšanas vecākiem bija liels uztraukums, terapijas rezultātā sāk runāt, labāk socializēties un iekļauties bērnudārzā vai sākumskolā. Šiem bērniem viss vēl ir priekšā, un brīnišķīgi, ka mēs esam varējuši nodrošināt, lai viņu dzīves sākums būtu pēc iespējas veiksmīgāks! Esam palīdzējuši salabot sirsniņas vairākiem pusaudžiem, kā rezultātā arī viņu turpmākajā dzīvē būs vairāk iespēju dzīvot pilnvērtīgi un īstenot savas ieceres. Ir bērni, kuri sāka patstāvīgi staigāt, pateicoties sarūpētajām ortozēm, vai, pateicoties medikamentiem, varēja turpināt mācīties skolā. Katram bērnam un viņa ģimenei saņemtā palīdzība ir bijusi ļoti nozīmīga. Bērnu slimnīcā palīdzības sniegšana bērniem ir mūsu ikdiena, pienākums un aicinājums, bet ir ļoti aizkustinoši katru gadu akcijas “Eņģeļi pār Latviju” laikā just, ka rūpes par bērniem un viņu veselību ir mūsu visu kopīga lieta! Ļoti ceru, ka arī šogad mums visiem kopā izdosies attaisnot to bērnu un vecāku cerības, kuriem tieši šobrīd nepieciešams mūsu atbalsts."

Veikalu tīkls “Rimi Latvia” ir ilggadējais akcijas atbalstītājs, kas arī šogad sniegs iespēju veikt ziedojumus RIMI un SuperNetto veikalos. “Šajā Latvijai nozīmīgajā gadā mums ir dota vēl viena iespēja izdarīt kaut ko būtisku un paliekošu, sniegt palīdzīgu roku tiem, kam jācīnās par pašu dārgāko – veselību, ” atzīst Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Ziedot ir iespējams arī Bērnu Slimnīcas fonda mājas lapā un, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1.42 eiro).

     Pagājušā gada akcijas „Eņģeļi pār Latviju” līdzekļu izlietojums bija sekojošs:

Terapija – 58 bērni;

 Medikamenti – 35 bērni;

 Aparatūra – 17 bērni;

Palīglīdzekļi – 6 bērni;

Pārtika – 4 bērni;

Inovatīvā ārstniecība – 4;

Ārkārtas gadījumi – 2.

 

Dāvini to, kas patiesi svarīgs!

Atpakaļ