X
A A A A A
-A A A+

“Labestības dienā” aicina palīdzēt mainīt dzīves daudzām ģimenēm visā Latvijā!

Katra Labestības diena mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem!

23. aprīlī sākas LNT, Rimi un Bērnu slimnīcas fonda organizētā labdarības akcija “Labestības diena”. Šogad sirsnīgajā akcijā līdzcilvēkus aicinām ziedot 19 bērniem, kuru veselības uzlabošanai nepieciešams atbalsts, kas nav valsts apmaksāts. Kopējā summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro.

“Nereti ir brīži, kad ģimene viena pati nespēj nest smago nastu, ko uzliek bērniņa saslimšana. Tādos brīžos mēs kā sabiedrība pārbaudām savu briedumu un spēju būt līdzcietīgiem. Tāpēc jau divpadsmito gadu LNT kopā ar saviem partneriem aicina cilvēkus iesaistīties labdarības akcijā “Labestības diena”, lai palīdzētu mūsu bērniem dzīvot. Mums rūp. Es esmu pārliecināta, ka arī jums rūp, tāpēc aicinu pievienoties un mainīt Agnijas, Roberta, Veronikas, brāļu Kristofera un Emīla iespējas dzīvot pilnvērtīgu dzīvi,” saka mediju grupas “All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena.

“Katru gadu “Labestības dienas” akcijā esam varējuši izmainīt daudzu bērnu un viņu ģimeņu dzīves uz labu! Saņemot vecāku vēstules kopā ar bērnu fotogrāfijām un stāstiem par to, cik ļoti sniegtais atbalsts bijis vērtīgs, ir liela apņēmība akciju turpināt. Šogad 19 ģimenes cer uz mūsu atsaucību, jo kopā ar Bērnu slimnīcas speciālistiem esam izvērtējuši katra bērna situāciju un secinājuši, ka bez sabiedrības atbalsta iespējas uzlabot veselību un dzīves kvalitāti ir ļoti ierobežotas. Ļoti vēlamies šiem bērniem palīdzēt un aicinām ikvienu mums pievienoties!” saka Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

“Esam pateicīgi ikvienam mūsu klientam, kas vairāku gadu garumā nav bijuši vienaldzīgi un šīs akcijas laikā ir raduši iespēju ziedot. Mēs gribam, lai mums līdzās ir laimīgas un veselas ģimenes, tāpēc arī šogad turpināsim šo tradīciju – palīdzēt tiem, kam tas visvairāk nepieciešams,” stāsta Dace Preisa, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Šogad palīdzību lūdz Agnija, Roberts, Veronika un divi brāļi – Kristofers un Emīls –, kā arī vēl 14 bērni visā Latvijā.

Agnija

Vienpadsmit gadus vecajai Agnijai ir kustību traucējumi, tādēļ meitenei vajadzīgas ortozes un fizioterapija.

Roberts

13 gadus vecajam Robertam jāveic onkoloģiska operācija, pēc kuras būs nepieciešama ilgstoša rehabilitācija.

Veronika

Veronikai, kura ir nepilnus trīs gadus veca, nepieciešama palīgierīce un fizioterapija.

Kristofers un Emīls

Vienam no brāļiem – deviņus gadus vecajam Kristoferam - ir runas un attīstības traucējumi, tādēļ viņam var palīdzēt ABA terapija. Savukārt otram brālim, septiņus gadus vecajam Emīlam, diagnosticēts autisms, tādēļ puisītim nepieciešama ABA terapija, audiologopēds un speciālais pedagogs.

No 23. aprīļa ikvienam ir iespēja ziedot Rimi un Supernetto veikalos, portālā www.bsf.lv, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Savukārt no 21. maija visas nedēļas garumā būs nebijusi iespēja sekot līdzi notikumiem akcijas Zvanu centrā, kur ziedotājus uzklausīs Latvijā populāri un iemīļoti cilvēki. Visu notiekošo būs iespējams vērot portālā Skaties.lv, kanāls LNT translēs regulārus pieslēgumus, un vēl kā jaunums šajā gadā būs arī radio STAR FM rīkotās aktivitātes.

27. maijā notiks akcijas noslēguma koncerts, ko tiešraidē būs iespējams vērot kanālā LNT. Pērn “Labestības dienā” saziedoti līdzekļi 105 813,05 eiro apmērā, tādējādi nodrošinot palīdzību 33 bērniem visā Latvijā. Savukārt 11 gadu laikā, kopš LNT uzsāka organizēt “Labestības dienu”, kopumā esam spējuši saziedot aptuveni 2,6 miljonus eiro un palīdzējuši 491 bērnam.

Ziedo, lai mainītu dzīves daudzām ģimenēm visā Latvijā!

Atpakaļ