X
A A A A A
-A A A+

Bērnu slimnīcā jauna rotaļu istaba

Sirsnīgs paldies atbalstītājiem par šo dāvanu - priecājamies, ka kopā izdevies īstenot jau otro rotaļu istabas projektu!

Bērnu slimnīcas poliklīnikā atklāts dzīvespriecīgs un mājīgs stūrītis, kur bērni ar vecākiem varēs rotaļāties, gaidot ārsta vizīti.

Iepriekš ar Baltikums Foundation atbalstu tika izveidota rotaļistaba arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļā.

“Esam gandarīti, sniedzot atbalstu Bērnu slimnīcai, un priecājamies par kopīgi realizēto projektu arī šogad. Lielāko gandarījumu sniedz bērnu prieks, kuri šodien, nākot pie ārsta pirmo reizi, ieraudzīja jauno rotaļistabu un nekavējās to izpētīt,” komentē Inga Preimane, Baltikums Bank valdes locekle. 

Savukārt Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa atzīmē: “Reti kurš bērns uz slimnīcu dodas ar prieku, pārsvarā bērni ir uztraukušies un nobijušies, tāpēc ļoti svarīgi bērniem pirmo iespaidu par slimnīcu radīt pozitīvu, lai jau no pirmā brīža viņi justu, ka par viņiem šeit rūpējas. Ja bērnam, gaidot vizīti pie ārsta, ir iespēja spēlēties un pavadīt laiku jaukā un viņam piemērotā vidē, viņš arī ārsta kabinetā ienāks labā noskaņojumā un būs atvērtāks komunikācijai. Esam ļoti pateicīgi atbalstītājiem par rotaļu istabu, par vēlēšanos iepriecināt bērnus Bērnu slimnīcā, sarūpējot tik skaistu un vērtīgu dāvanu!"

Atpakaļ